Kategooriad

Omniva

Firmast

Meie tegevus sai alguse enda vajadusest lennukäsipagasi järgi mis oleks maksimum lubatud suuruses, nii kerge kui võimalik ning millega oleks võimalik lennata nii, et äraantavat pagasit ei oleks vaja üldse kaasa võtta. 

Millegipärast Eesti kaubanduskeskustes müüdavad reisikohvrid ning kotid kõigile neile kriteeriumitele hästi ei vastanud. Kas oli kohvri omakaal liiga raske või ei olnud mõõdud maksimaalsed mis lennufirma poolt lubatud on. Ja üleüldse ei saanud me aru miks reisile lennates peaks olema käsipagas raske kohver (kohvrite kaal tühjalt on tavaliselt vahemikus 3-5kg), mitte kerge pehmest materjalist seljakott (meie seljakottide tühikaal on vahemikus ainult 660-850gr). Käsipagasi asetate üldjuhul Teie ise lennukisse ning võtate ka sealt hiljem ise kaasa ning otsest vajadust kõvakaantega kohvri järgi ei ole mis kaitseb pagasit löökide eest. Seljakotti on mugavam lennujaama ja sealt edasi majutuskohta näiteks seljas kanda kui kohvrit käeotsas järgi vedada. Lisaks on seljakotiga reisides Teie mõlemad käed vabad. Seadsime pilgu käsipagasi ostusooviga Eestist väljapoole ning avastasime Inglismaalt Cabin Max nimelise pagasifirma kes pakkus just selliseid tooteid mida meie Eestist otsinud olime ning seda ka Eesti turule väga sobilikus hinnaklassis. Arvasime, et meiesuguseid inimesi sarnase ostusooviga on Eestis kindlasti veel ning otsustasimegi Cabin Max'i tooteid Eestis müüma hakata. Meie poolt pakutava käsipagasi mõõdud on niivõrd universaalsed, et sobivad oma mõõtudelt rohkem kui 50'ne erineva lennufirma käsipagasiks. Sealhulgas ka Eestis väga populaarsete lennufirmade AirBaltic ning Ryanair mõõtudesse.

Peale seda kui avastasime enda jaoks Cabin Max'i pagasi oleme lennanud nii ärireisidele kui ka puhkama ainult käsipagasiga. Nii lennates muutsime enda sihtkohtadesse saabumise kiiremaks kuna ei pidanud enam pagasilindi peal ringlevaid kohvreid ootama. Samuti saime alati olla 100% kindlad, et meie reisiks kaasavõetud vajalikud asjad jõuavad alati samal ajal koos meiega reisisihtkohta, mitte ei kao lennujaama pakikandja vea tõttu kes teab kuhu. Kui on ette tulnud lendamist Ryanairiga siis oleme alati kokku hoidnud lennukuludest äraantava pagasi lisatasud.


Oleme Cabin Max`i toodetes nii kindlad, et anname Check In garantii!  
Pakume 100% raha tagasi garantiid kui meilt soetatud käsipagas ei mahu odavlennufirmade poolt kasutatavate 55 x 40 x 20 mõõtudega pagasipuuri. Kuna Cabin Max tooted on hästi tuntud ka lennujaamade töötajate seas siis enamjaolt, ei paluta Teil Cabin Max kotti pagasipuuri proovima hakatagi kuna teatakse, et meie pagas on optimeeritud sinna mahtuma. 

Tere tulemast meie kliendiks!

Cabin Max ametlik esindaja Eestis CrystalShine OÜCheck In garantii